Geodeetilised mõõdistused

 

Teostame erinevaid geodeetilisi töid. Ehitusgeodeetilised uuringud: maa-ala plaan tehnovõrkudega projekteerijale, kinnistu omanikule. Ehitusgeodeetilised tööd: mõõdistusvõrgu rajamine, ehitusaegse reeperi paigaldamine, märkimine mullatöödeks, hoone telgede märkimine, kontrollmõõdistus, mahuarvutus, ehitusjärgne mõõdistamine. Märkimistööd: projekteeritud tehnovõrkude ja teede ning platside märkimine loodusesse. Teostusmõõdistamine: paigaldatud tehnovõrkude mõõdistamine enne kaeviku sulgemist. Valminud teede ning platside mõõdistamine.

Ehitusgeodeetilised uuringud

Maa-ala plaan tehnovõrkudega on vajalik projekteerijale, et planeerida hoonete ja rajatiste asukohta vastavalt olemasolevale infrastruktuurile ja maastiku reljeefile. Maa-ala plaan on abiks ka  kinnistu omanikule näiteks kinnistuga tehingute tegemisel.

Saame sulle abiks olla?
Kirjuta meile

Ehitusgeodeetilised tööd

Oleme abiks heale ehitajale, kes ei jäta midagi juhuse hooleks. Meie teenuste hulka kuuluvad: mõõdistusvõrgu rajamine, ehitusaegse reeperi paigaldamine, märkimine mullatöödeks, hoone telgede märkimine, kontrollmõõdistus, mahuarvutus, ehitusjärgne mõõdistamine.

Just see mida vajad?
Küsi pakkumist

Märkimistööd

“Seie saagu lenn!” – nii võivad suurte visioonidega inimesed näpuga näidata tühjale maatükile. Need inimesed, kes visionääride ideid ellu viivad, vajavad täpsemaid juhiseid.

Selleks, et projekteeritud objekti ehitustööd ladusamalt sujuksid, saame abiks olla projekteeritud tehnovõrkude ja teede ning platside märkimisega loodusesse.

Vajad geodeedi abi?
Anna meile märku

Teostusmõõdistamine

Mõni ehitustöö on selline, mis välja ei paistagi. Sellegipoolest vajab see tehtud töö dokumenteerimist, et hilisemaid üllatusi vältida. Meie roll selliste tööde juures on paigaldatud tehnovõrkude mõõdistamine enne kaeviku sulgemist, valminud teede ning platside mõõdistamine.

Kutsu meie geodeet kohale enne, kui on hilja!
Saada meile oma soov