Korduma Kippuvad Küsimused

 
Tere! Mis teil elumaja projekt maksab?
Hoone projekt ei ole võrreldav liitri piimaga, et selline küsimus oleks üheselt vastatav. Kõik sõltub tellija soovidest ja vajadustest. Kõige kindlam on saata hinnapäring oma täpsustatud soovidega ja vajadusel küsime juurde infot, mis aitaks teha just sulle sobiva pakkumise.
Hinnapäring
Tahaks maja alla 60 m2, et ei oleks ehitusluba vaja
Nagu soovid, aga arvesta, et ehitusprojekti on ikkagi vaja ja omavalitsuse kooskõlastust läbi ehitusteatise samuti. Erinevus seisneb sisuliselt ainult riigilõivu tasumises. Mida sa päriselt soovid ja vajad?
Saada meile oma soovide kirjeldus
Mul oleks vundamendi projekti vaja. Kiiret ei ole - kopp tuleb alles järgmisel nädalal
Palun arvesta kahe asjaga: 1) hoonet ehitatakse alt üles, aga projekteeritakse ülevalt alla ehk siis selleks, et me teaks, milline peab olema su hoone vundament, peame me teadma, mida ta kannab. Anna meile aega! 2) Lisaks on meil vaja teada, mis on vundamendi all ehk milline on pinnas. See vajab enamasti lisauuringuid. Veelkord - anna meile aega!
Saada hinnapäring
Kui palju maksab projekt?
Mõistlik on arvestada hoone projekteerimise hinnaks 10% eeldatavast ehituse maksumusest. Selle summa eest saad arvestada ehitusprojektiga, mis ei jäta sind ehitades hätta ja kõik tekkida võivad küsimused on laua taga juba lahendatud. Kui hoiad kokku projekteerimiselt, saad ilmselt rohkem maksta nii aja- kui rahakuluga ehitusplatsil.
Saada meile hinnapäring
Milleks mulle põhiprojekt?
Selleks, et ehitades oleks vähem üllatusi. Tegelikult ei anna ka põhiprojekti detailsus veel kõiki vastuseid, seda teeb tööprojekt. Kui projekt ei anna kõiki vajalikke vastuseid, peab sobiva lahenduse üle otsustama hoone ehitaja või omanik. Kes otsustab, see vastutab! Nii lihtne ongi.
Saada meile hinnapäring
Previous slide
Next slide

Rubriigid in: